4.EDYCJA Oławskiego Charytatywnego Rajdu Koguta

4.EDYCJA Oławskiego Charytatywnego Rajdu Koguta

Rajd jest organizowany z zachowaniem wszelkich środków ostrożności związanych z zagrożeniem epidemiologicznym‼️ Z tego powodu zmieniliśmy trasę - uważamy, że jest bezpieczniejsza.


TRASA ➡️ Oława - Leszno - Poznań - Szczecinek - Koszalin - Mielno


START ➡️ 11.06.2020 (Boże Ciało) w godz.12-15 pod Studiem Reklamy Wena. Każdy pojazd będzie startował o określonej godzinie między 12 a 15. Dzień wcześniej na e-maila otrzymacie Państwo konkretną godzinę startu. O kolejności startu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku ekip, które chcą wystartować razem muszą w jednym czasie wysłać maila ze zgłoszeniem. Start będzie odbywał się w systemie drive thru bez wychodzenia z aut. Na starcie każdy Uczestnik musi posiadać maseczkę ochronną😷


META ➡️ 13.06.2020 w Mielnie. W godzinach od 15:00 do 20:00 znajdziecie nas na plaży w Mielnie, gdzie wręczymy Wam pamiątkowy dyplom i statuetkę dla każdej ekipy Rajdu.


WPISOWE ➡️ Wpłacamy dowolna kwotę na konto 90 9585 0007 3004 0000 2238 0001 tytułem IV Rajd Koguta do 10.06.2020r. W związku z zaistniałą sytuacją, w tym roku nie podajemy kwoty minimalnej, dlatego liczymy na Wasze Dobre Serce❤️ Środki zebrane trafią w 100% do lokalnych Organizacji Pożytku Publicznego!


NOCLEGI ➡️ Każdy Uczestnik zobowiązany jest do zaplanowania noclegu indywidualnie


Długi weekend, początek wakacji. Ponad 800km wspaniałej zabawy, rodzinna wycieczka oraz pomoc chorym dzieciom❤️❤️❤️

POMAGANIE jest proste, a przy tym można się fajnie bawić w swoim gronie podczas ciekawych zadań na trasie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rajdzie!!! Środki zebrane z waszego wpisowego trafi w 100% do lokalnych Organizacji Pożytku Publicznego‼️

Wspólnie możemy zrobić dużo i wywołać uśmiech na twarzach wielu dzieciaczków❤️


Udział w Rajdzie wiąże się z koniecznością zapoznania się i stosowania do regulaminu na stronie www.zabytkowe.com.pl

ℹ️ Zapewne wielu z Was zastanawia się dlaczego wybraliśmy tą trasę... a więc Szczecinek to miasto, w którym ponad 30 lat temu odbywał się turniej miast. Niewątpliwie najbardziej spektakularne wydarzenie w połowie lat osiemdziesiątych - Telewizyjny Turniej Miast SZCZECINEK – OŁAWA, który w obydwu miastach rozgrywano 26 maja 1985 roku, w Dzień Matki. Natomiast w Mielnie znajdował się Ośrodek Sanatoryjno-Wczasowy Jelczańskich Zakładów Samochodowych, który był często odwiedzany przez Mieszkańców naszego powiatu.

Śledźcie naszego fanpag'e

Podzielcie się tą wiadomością z innymi‼️